piątek, 27 maja 2016

Pierwsze urodzinkowe Candy!


Witajcie!
Jak pewnie z nagłówka się domyślacie, że organizuję moje pierwsze Candy. Pewnie nie wiecie, ale jestem tym bardzo podekstywowana :D Candy trwa od 27 maja do 23:59 24 czerwca.
Żeby uczestniczyć w rozdaniu trzeba spełnić kilka warunków: 
poinformować mnie komentarzem typu "Zgłaszam się" pod postem 
- oprócz tego obserwować mój blog 
wstawić banner reklamujący Candy na swoim blogu (jeśli go nie masz to na swoim profilu), bo przecież nic tak nie zachęca jak plakat.
+ z okazji, że urodziny bloga są w dzień zakończenia roku szkolnego (nareszczie wolność od klasówek i projektów :)) chciałabym, żebyście wysłali (nataliapoplawska02@gmail.com) mi conajmniej jedno zdjęcie na temat jak wasze lalki zamierzają spędzać czas wolny? Nie będę wybierać zwycięstwów, po prostu zróbmy taką galerię zdjęć. 

Nagrodą będzie oryginalny kubek Alicji z Krainy Czarów od  Disney Store (skąd się wziął to wam powiem w następnym poście :D). Kubek jest naprawdę niezwykły i nietypowy. Ma około 12 cm wysokości.

Mam nadzieję, że nie ustaliłam za bardzo wymagających warunków :) 

Miłego dnia! 


P.S. Oczywiście możecie najpierw spełnić pierwsze trzy punkty, a dopiero potem przysłać zdjęcie. Jak macie jakieś pytania, śmiało możecie zadawać! 

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Candy zostało przedłużone więc zgłaszam się! Baner wstawie na blogu przy pisaniu kolejnego posta, więc mam nadzieję że w tym tygodniu :) Zdjęcie też postaram się niedługo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się :* Zdjęcia nie mogę wstawić :c Niestety... Ale chwilkę... W czwartek mogę wstawić to ok :3 Bannner też wstawię ;)

  OdpowiedzUsuń