piątek, 8 maja 2015

Marcowa sesja Lagoony :)


Witajcie, po długim czasie mojej nieobecności!
Chciałam tak bardzo napisać posta już dwa tygodnie temu, ale szkoła. Nauczyciele mają nam wystawić oceny, a z większości ubiegam się o lepszą ocenę, więc nauka, prace dodatkowe i samorząd zajmują mi całe dnie. A do tego ważny egzamin mam tydzień przed niż inni. No nic mówi się: "Takie życie" :) A dziś mam dla Was marcową sesję Lagoony. Uwielbiam jej włosy, ubiór i makijaż. Moim zdaniem są fantastyczne. Przejdźmy do sesji:


 A to zdjęcie zrobiłam zupełnie przypadkiem :) 

Sesja nie jest jakaś rewelacyjna, ale modelka - tak. W marcu nie było jeszcze tak zielono jak teraz, ale pamiętam, że to było pierwszy słoneczny dzień. Razem z koleżankami robimy film na konkurs, który organizuje nasza wychowawczyni :) 
A Wy też macie teraz mało czasu na swoje hobby i zainteresowania?

Do zobaczenia!

1 komentarz:

  1. Chciałabym zaprosić do zapoznania się z moim blogiem. Jest on w dojść nietypowej tematyce, jednakże jest to moja historia, z którą chciałabym się podzielić. Nie robię tego, by wzbudzić jakieś współczucie, bo to nie o to chodzi. Sama daję sobie z tym wszystkim radę. Bardzo bym chciała, aby ten blog był dla innych oparciem, dla osób, które doskonale wiedzą o czym piszę, co czuję. W ten sposób będą mogli uchronić się przed popełnieniem najgorszych błędów…


    Zapraszam : http://bol-ktorego-nie-zapomnisz.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń